وبینار مدیران، مهم‌ترین مانع عملکرد کارکنان

💻 وبینار «مدیران، مهم‌ترین مانع عملکرد کارکنان»

🗓 تاریخ برگزاری: سه‌شنبه 31 مردادماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۸ الی ۲۰

🎤 ارائه‌دهنده: مهندس مجید فاضلی، مدیرعامل شرکت سیستم‌های منابع انسانی سیمرغ

🎤 مهمان ویژه: دکتر مرتضی جوشقانی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر منابع انسانی شرکت هامون نایزه (بزرگترین شرکت تولید لوله‌های چدن در ایران)

📢 آنچه در این وبینار ارائه می‌شود:
یکی از مهم‌ترین وظایف یک متولی منابع انسانی توانمندسازی مدیران سازمان در مباحث مهارت‌های انسانی و ادراکی است. مدیرانی که چنین آموزش‌هایی را ندیده باشند به‌جای هدایت کارکنان به منظور رسیدن به اهداف عالی، مانع رشد و بهره‌وری آنان شده و تا سطح یک ربات و ماشین، شخصیت و پتانسیل کارکنان خود را تقلیل داده و از ظرفیت‌های وجودی انسان‌‎ها بهره‌برداری نمی‌کنند.

در چنین فضایی کارکنان نه تنها هدایت درستی از جانب مدیران خود دریافت نمی‌کنند بلکه عملکردشان نیز توسط همین مدیران با مانع رو‌به‌رو می‌شود.

در نتیجه هم سازمان و هم پرسنل از فرآیند مدیریت عملکرد و بالتبع از واحد منابع انسانی ناراضی و گله‌مند خواهند بود.

وظیفه متولی منابع انسانی آن است تا سیستم مدیریت عملکرد را به صورت اصولی پیاده‌سازی کند و آن را برای مدیران و پرسنل به درستی تبیین کند تا این فرآیند را به سیستمی برای بهبود عملکرد، رشد کارکنان و بهره‌وری بدل سازد.

در این وبینار علاوه بر بررسی پیامدهای واقعی عدم رعایت اصول پیاده‌سازی مدیریت عملکرد بر سازمان‌های مختلف، راهکارهایی عملی را بررسی خواهیم کرد که با رعایت آن‌ها نه تنها می‌توان از این چالش‌ها عبور کرد بلکه می‌توان فرآیندی مستمر و بهینه را به جهت کسب اهداف منابع انسانی مستقر کرد.

📌 کد تخفیف صددرصدی ویژه‌ی مخاطبین محترم سیمرغ ۳۴۰۰۰:

hr34000

📌 از طریق لینک زیر در این وبینار ثبت نام کنید:

https://eseminar.tv/wb78222

برچسب ها:
نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما ارسال نمایید.