طرح تضمین سه‌سطحی سیمرغ

شرکت سیمرغ، به مناسبت برگزاری ششمین دوره‌ی کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی و برای حمایت از ترویج فرهنگ تعالی‌محور در سازمان‌های پیشرو، بسته‌ای ویژه به نام «طرح تضمین سه‌سطحی» را ارائه می‌کند.

این طرح، شامل سه سطح تضمینی زیر می‌شود:

 1. تضمین طلایی

این سطح، ویژه‌ی ۶ شرکت اولی است که بعد از شروع طرح، به مرحله‌ی پیاده‌سازی برسند.

 • در این سطح، تضمین ۷۰ درصدی هزینه‌ی پیاده‌سازی و نرم‌افزار ارائه خواهد شد.
 • سازمان‌های این سطح، ۷۰ درصد مبلغ قرارداد را بعد از برگزاری کامل یک دوره‌ی «مدیریت عملکرد» و در صورت رضایت از خدمات سیمرغ، پرداخت خواهند کرد.
 • به عبارت دیگر، سازمان‌های این سطح، می‌توانند تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ قرارداد، تا برگزاری یک دوره‌ی کامل مدیریت عملکرد، از تمام خدمات سیمرغ از جمله «ارائه‌ی مدل اختصاصی مدیریت عملکرد»، «نصب و راه‌اندازی کامل نرم‌افزار مدیریت عملکرد» و «پشتیبانی اختصاصی» بهره ببرند. سپس، سازمان‌ها اختیار کامل خواهند داشت که در صورت حصول نتایج مطلوب و رضایت از خدمات سیمرغ، باقیمانده‌ی مبلغ قرارداد را نیز پرداخت کنند.
 1. تضمین نقره‌ای

این سطح، ویژه‌ی ۶ شرکت دومی است که بعد از شروع طرح، به مرحله‌ی پیاده‌سازی برسند.

 • در این سطح، تضمین ۶۰ درصدی هزینه‌ی پیاده‌سازی و نرم‌افزار ارائه خواهد شد.
 • سازمان‌های این سطح، ۶۰ درصد مبلغ قرارداد را بعد از برگزاری کامل یک دوره‌ی «مدیریت عملکرد» و در صورت رضایت از خدمات سیمرغ، پرداخت خواهند کرد.
 • به عبارت دیگر، سازمان‌های این سطح، می‌توانند تنها با پرداخت ۴۰ درصد از کل مبلغ قرارداد، تا برگزاری یک دوره‌ی کامل مدیریت عملکرد، از تمام خدمات سیمرغ از جمله «ارائه‌ی مدل اختصاصی مدیریت عملکرد»، «نصب و راه‌اندازی کامل نرم‌افزار مدیریت عملکرد» و «پشتیبانی اختصاصی» بهره ببرند. سپس، سازمان‌ها اختیار کامل خواهند داشت که در صورت حصول نتایج مطلوب و رضایت از خدمات سیمرغ، باقیمانده‌ی مبلغ قرارداد را نیز پرداخت کنند.
 1. تضمین برنزی

این سطح، ویژه‌ی ۶ شرکت سومی است که بعد از شروع طرح، به مرحله‌ی پیاده‌سازی برسند.

 • در این سطح، تضمین ۵۰ درصدی هزینه‌ی پیاده‌سازی و نرم‌افزار ارائه خواهد شد.
 • سازمان‌های این سطح، ۵۰ درصد مبلغ قرارداد را بعد از برگزاری کامل یک دوره‌ی «مدیریت عملکرد» و در صورت رضایت از خدمات سیمرغ، پرداخت خواهند کرد.
 • به عبارت دیگر، سازمان‌های این سطح، می‌توانند تنها با پرداخت ۵۰ درصد از کل مبلغ قرارداد، تا برگزاری یک دوره‌ی کامل مدیریت عملکرد، از تمام خدمات سیمرغ از جمله «ارائه‌ی مدل اختصاصی مدیریت عملکرد»، «نصب و راه‌اندازی کامل نرم‌افزار مدیریت عملکرد» و «پشتیبانی اختصاصی» بهره ببرند. سپس، سازمان‌ها اختیار کامل خواهند داشت که در صورت حصول نتایج مطلوب و رضایت از خدمات سیمرغ، باقیمانده‌ی مبلغ قرارداد را نیز پرداخت کنند.
 1. * این طرح ویژه‌ی سازمان‌هایی است که بالاتر از 100 نفر پرسنل دارند.
 1. * اعتبار این طرح از ۲۸ دی الی ۱۲ بهمن می‌باشد.
 1. * این فرصت، تمدید نخواهد شد.
برای شرکت در این طرح، فرم زیر را تکمیل نمایید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و راهنمای شما برای استفاده از مزایای این طرح خواهند بود.
 1. کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی

دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه تهران به عنوان معتبرترین مرکز آموزش مدیریت در کشور، اقدام به برگزاری «ششمین دوره‌ی کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی» با حضور اساتید و مدیران برتر و به نام کشور در تاریخ 19 و 20 بهمن ماه 1400 نموده است . هم‌چنین در روز دوم این رویداد بزرگ، شاهد اعطای جایزه‌ی مدل 34000 مدیریت منابع انسانی به سازمان‌های برتر خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کنفرانس، به این لینک مراجعه نمایید.

 1. نقش مدل 34000 در پرورش منابع انسانی توانمند

بزرگ‌ترین مزیت رقابتی سازمان‌ها، داشتن نیروی انسانی توانمند است. این سرمایه‌ی انسانی، بالاترین و باارزش‌ترین دارایی هر سازمان است که می‌تواند نتیجه‌ی سود و زیان هر سازمان را رقم بزند. هم‌چنین، تنها سرمایه‌ای است که هر چقدر از آن استفاده کنیم، قوی‌تر و ارزشمندتر می‌شود.

لذا، «مدیریت منابع انسانی» یکی از ارکان اصلی مدیریت هر سازمان است و از موثرترین عوامل «مولد درآمد» به شمار می‌رود.

دکتر آرین قلی‌پور، یکی از آن دانشمندانی است که پس از سال‌ها پژوهش در مورد منابع انسانی سازمان‌های ایرانی، توانسته است با همکاری متخصصان این حوزه، نقشه‌ی راهی تحت عنوان «مدل 34000 منابع انسانی» را برای تعالی منابع انسانی سازمان‌های ایرانی تدوین کند.

 1. معرفی شرکت سیمرغ

شرکت سیمرغ از آن‌جایی شکل گرفت که نیاز به یک ابزار سریع، دقیق و منطبق برای پیاده‌سازی مدل 34000 روز به روز بیشتر احساس می‌شد. هم‌چنین، جای یک نرم‌افزار با نگرش اصیل «منابع انسانی» در میان نرم‌افزارهای بومی خالی بود. سیمرغ، نرم‌افزاری برای انجام امورات حسابداری یا اداری نیست، بلکه ابزاری است برای تعالی انسان در سازمان.

شرکت «سیستم‌های منابع انسانی سیمرغ» در دی ماه سال 1397 به ثبت رسید و پس از یک سال، در بهمن ماه 1398 از طرف «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» به عنوان شرکتی دانش‌بنیان معرفی گردید.

متخصصان سیمرغ، تجربه‌ی سال‌ها حضور در پروژه‌های بزرگ منابع انسانی «دانشگاه تهران» را در رزومه‌ی خود دارند.

شرکت سیمرغ با تکیه بر دانش این متخصصان و تجربیات کسب‌شده در تعامل با مشتریانی از صنایع مختلف، در زمینه‌ی «ارائه‌ی راه‌کارهای تخصصی» نیز، سازمان‌های رهسپار تعالی را همراهی می‌کند و تا بهره‌برداری کامل از نرم‌افزار، در کنار شما خواهد ماند.

هسته‌ی اصلی شرکت سیمرغ را متخصصانی از زمینه‌های «منابع انسانی»، «نرم‌افزار»، «تحلیل سیستم»، «پشتیبانی مشتریان» و «ارتباطات» تشکیل می‌دهند که هدف و ماموریتی مشترک را دنبال می‌کنند. ماموریت ما، تولید بهترین نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی و کمک به تعالی سازمان‌های ایرانی در مسیر توسعه‌ی کشور است.

ما بسیار مفتخریم که مورد اعتماد سازمان‌های پیشرو قرار گرفته‌ایم. استقبال روزافزون سازمان‌های ایرانی از راه‌کارهای علمی و هدفمند، نوید آینده‌ای را می‌دهد که در آن، سازمان‌های متعالی رشد می‌یابند و مسیر توسعه‌ی کشور هموارتر می‌گردد.

 1. معرفی مدل و نرم‌افزار مدیریت عملکرد سیمرغ

نرم‌افزار مدیریت و ارزیابی عملکرد سیمرغ، صرفاً با هدف الکترونیکی کردن فرآیندها تولید نشده است. این ابزار، تنها نرم‌افزار بومی و تخصصی است که بر پایه‌ی اصول علمی منابع انسانی و منطبق بر «مدل 34000 منابع انسانی» توسعه داده شده است. سیمرغ، نرم‌افزاری تحت وب است که با رعایت الزامات امنیتی و با تایید کمیته‌ی فنی استاندارد TC 260/ISO در هر دو بستر «رایانه» و «موبایل» در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

سهولت استفاده از این نرم‌افزار و محیط «کاربرپسند» آن، باعث صرفه‌جویی زمان زیادی در فرآیندهای مدیریت و ارزیابی عملکرد کارکنان می‌شود. مدیران و کارکنان با صرف زمانی اندک، می‌توانند به آسانی خود را با رویکردهای مستمر ماهانه، هفتگی و یا حتی روزانه هم‌گام سازند. هم‌چنین با ذخیره شدن جزئیاتی مثل موافقتنامه‌ها، وقایع حساس و بازخوردها در بانک اطلاعاتی سازمان، مدیران در انتهای دوره، یک «منبع اطلاعاتی غنی» برای ارزیابی "دقیق" عملکرد تک تک کارکنان خواهند داشت و خطاهای ارزیابی ناشی از فقدان اطلاعات نیز از بین خواهند رفت.

نرم‌افزار سیمرغ، برای تمام گام‌های فرآیند مدیریت عملکرد کارکنان (از تنظیم موافقتنامه تا تحلیل نتایج)، ابزارهایی ساده و مجتمع را فراهم کرده است و از ابتدا تا انتهای هر دوره‌ی ارزیابی، راهنمای مدیران و کارکنان خواهد بود.

هم‌راستا شدن عملکرد کارکنان در سه سطح «فرد»، «واحد» و «سازمان» از دیگر مزیت‌های منعطف این نرم‌افزار است. شما می‌توانید کارکنان خود را به سبک مدرن 3L3D (سه‌سطحی و سه‌بعدی) مدیریت و ارزیابی کنید.

سازمان شما تحت هر شرایطی که باشد، «شرکت سیمرغ»، مدل‌ها، راه‌کارها و ابزارهای مختص سازمان شما را فراهم خواهد کرد. یک‌پارچگی این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای مرتبط سیمرغ و امکان اتصال به سایر نرم‌افزارهای سازمانی، قابلیت‌های کلیدی هستند که به شما کمک خواهند کرد تا علاوه بر ارتقاء عملکرد کارکنان، بتوانید از نتایج و گزارش‌های تحلیلی آن در سایر فرآیندهای منابع انسانی مثل «ارتقاء»، «جانشین‌پروری»، «پاداش» و «کارانه» نیز بهره ببرید.

اکنون، زمان خداحافظی با رویکردهای «گذشته‌نگر» و سرمایه‌گذاری روی فرآیندهای «آینده‌نگر» است. نرم‌افزار مدیریت و ارزیابی عملکرد سیمرغ، علاوه بر بهبود عملکرد کارکنان، شما را در گذار از "ارزیابی عملکرد گذشته" به "مدیریت عملکرد آینده" یاری خواهد کرد.

برای شرکت در طرح تضمین سه‌سطحی سیمرغ و یا دریافت مشاوره، فرم زیر را تکمیل نمایید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و راهنمای شما برای استفاده از مزایای این طرح خواهند بود.
سیمرغ مورد اعتماد کدام سازمان ها است؟