پشتیبانی فنی

پشتیبانی ما به صورت آنلاین، از طریق شبکه های اجتماعی و همچنین در صورت درخواست مشتری به صورت حضوری میباشد.

مشاوره

انواع مشاوره ها، در خصوص نرم افزار و قابلیت های آن ها و همچنین تحلیل بخش های مختلف نرم افزار

تحلیل سنجه های مدیریت منابع انسانی

استفاده از سنجه های مناسب برای مدیریت عملکرد کارکنان و پاداش برای سازمان ها حیاتی است. با استفاده از این نرم افزار میتوان این سنجه ها را تحلیل کرد.

خدمات اصلی
  • مدیریت عملکرد کارکنان (34000)
  مدیریت عملکرد کارکنان (34000)

  از اهمیت مدیریت عملکرد در سازمان ها با توجه به شرایط اقتصادی و رقابتی سازمانها  هرچه بگوییم کم است. شاید به جرات میتوان گفت فرآیند مدیریت عملکرد یکی از پویاترین فرآیندهای منابع انسانی و از اثرگذارترین فرآیندها در سودآوری و بهره وری سازمان میباشد. متدها و روش های بسیاری در دنیا برای سنجش و مدیریت عملکرد ارائه شده است. اما پیاده سازی سیستم مدیریت عملکردی که مبتنی بر نظریه های علمی متقن و اصولی به نسبت هر سازمان باشد کار ساده ای نیست. این موضوع زمانی اهمیتش دوچندان مش شود که هدف از مدیریت عملکرد، صرفا ارزیابی عملکرد نبوده و بهبود عملکرد و به تبع آن مدیریت عملکرد در جهت رشد و توسعه اتفاق افتد.  یعنی بعد از چند دوره ارزیابی عملکرد و پیاده سازی سیستم مدیریت عملکرد سازمان رشد بهره وری و سودآوری را به طور ملموس لمس کند.  استفاده از نتایج ارزیابی عملکرد در فرآیندهای دیگر از جمله پرداخت پاراش، ارتقا افقی، آموزش یا دیگر فرآیندهای منابع انسانی چالش دیگری است که سازمان ها با آن درگیر هستند. چرا که اکثر سازمان ها با سیستم های فعلی ارزیابی عملکرد به نتایج قابل استفاده در فرآیندهای دیگر نمیرسند. طراحی و پیاده سازی نرم افزار استاندارد 34000 با هدف پیاده سازی دقیق فرآیند مدیریت عملکرد به روش استاندارد 34000 توانسته آزمون خود را به خوبی در سازمان بزرگ و متوسط طی سه  سال اخیر به خوبی پس دهد و مورد استقبال سازمان های پیشرو در تعالی منابع انسانی قرار گیرد. این نرم افزار توسط خود تیم استاندارد 34000 با هدف پیاده سازی صحیح فرآیندها طبق استاندارد طراحی و تولید شده است و تنها نرم افزار مورد تشویق متخصصین منابع انسانی کشور میباشد.  طراحی نرم افزار در سه سطح و سه بعد صورت گرفته است.  در طراحی نرم افزار از آخرین تکنولوژی ها در حوزه IT استفاده شده و امکان یکپارچه شدن نرم افزار با سایر نرم افزارهای سازمان نیز پیش بینی شده و امکان پذیر میباشد. توجه به جزییات طراحی از جمله رابط کاربری ساده و گزارش های تحلیلی و هوشمندی نرم افزار مواردی بوده که بیشتر مورد توجه استفاده کنندگان در این حوزه بوده است. از مزیت های دیگر انعطاف و چابکی تیم طراحی و توسعه در خصوص تغیرات مورد درخواست سازمان، پشتیبانی قوی و سریع در پیاده سازی می باشد. و آنچه برای سازمانهای قبلی اهمیت داشت همراهی تیم طراحی و مشاور در حین پیاده سازی و اجرا بود  که با انتقال تجربیات و دانش کسب شده طی سالیان گذشته در دانشگاه تهران و پروژه های استاندارد 34000 کمک شایانی در کسب نتایج مورد انتظار داشت.

  بیشتر
  • حقوق، مزایا و پاداش (براساس مدل 4P)
  حقوق، مزایا و پاداش (براساس مدل 4P)

  تعیین حقوق، مزایا و پاداش یکی از چالش های اساسی در حوزه منابع انسانی بوده و می باشد. در محیط رقایتی و شرایط پر تلاطم سازمان ها در فضای کسب و کار امروزی مجهز بودن به سیستمی جامع برای جبران خدمات منابع انسانی مزیتی مهم و در عین حال ضروری به نظر میرسد. نیم نگاهی به نتایج حاصل از  بررسی سیستم جبران خدمات فعلی سازمان ها که حاکی از ناکارآمدی آنها است، اهمیت توجه به این موضوع را دوچندان میکند چرا که بقای کسب وکارهای امروزی و همچنین سودآوری سازمان ها وابسته به توانایی سازمان در جذب، نگهداشت و مدیریت عملکرد کارکنان کلیدی و متخصص است و دستیابی به این توانایی بدون برخورداری از سیستم پرداخت کارآمد امکان پذیر نیست.  مدل جامع 4P  مطرح شده در استاندارد 34000 به موضوع تعیین حقوق، مزایا و پاداش و مدل جبران خدمات بر مبنای 4عامل:  جایگاه شغلی (Position) - شخص (Person) - عملکرد (Performance)- مشارکت(Partnership ) می پردازد و مبنایی منطقی و در عین حال عادلانه برای تعیین سیستم حقوق، مزایا و پاداش سازمان ها فراهم می سازد. نرم افزار 4pسیمرغ 34000 (حقوق، مزایا و پاداش) ابزاری برای پیاده سازی این مدل جامع می باشد. طراحی این نرم افزار که توسط تیم استاندارد 34000  صورت گرفته است کاملا منطق بر مبنای منطق تعیین شده در  مدل 4p استاندارد 3400 بوده و مطابق با آخرین تغییرات به روزرسانی شده است. یکپارگی این نرم افزار با نرم افزارهای گریدینگ شخصی، گریدینگ شغلی و مدیریت عملکرد از مزایای منحصر به فرد آن در طراحی بوده و امکان پیاده سازی مدل 4p  به صورت جامع و اثربخش در این نرم افزار فراهم شده است.  فرآیند ورود اطلاعات آسان به سه روش عدم خطا در محاسبات و تاثیر گریدها امکان تاثیر نتایج عملکرد در سیستم پرداخت به روزرسانی خودکار حکم کارکنان امکان خروجی حکم و قرارداد بر اساس فرمت خاص هرسازمان امکان اتصال خودکار به سیستم های حسابداری و مالی انعطاف و عدم محدودیت در تعریف عوامل  گزارش ها و هشدار های هوشمند قبل از موعد امکان اعمال تغییرات گروهی در سیستم مزایا و فوق العاده طراحی گام به گام برای پیاده سازی  جامع مدل 4p اعمال ضرایب و جداول محاسباتی پیش فرض بر مبنای استاندارد

  بیشتر
  • گریدینگ شغلی
  گریدینگ شغلی

  هدف از طراحی این نرم افزار امکان پیاده سازی سریع و دقیق روش گریدینگ G20 طبق استاندارد 34000 میباشد که با مکانیزه کردن فرآیند گریدینگ دقت و سرعت پیاده سازی را افزایش می دهد. این نرم افزار تخصصی با مبنا قرار دادن محاسبات علمی و دقیق G20 با شروع از فرآیند تعریف شرح شغل تا رسیدن به تک تک گریدهای شغلی ابزاری دقیق و موثر را برای متخصصین منابع انسانی فراهم میسازد. این نرم افزار روند تعریف شرح شغل بر مبنای اصول علمی و امکان مقایسه در مراحل مختلف با شغل های مشابه و شغل معیار کمک میکند.  از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار فراهم نمودن امکان طراحی سوالات استاندارد و مشخص بر اساس استاندارد 34000 میباشد که برای سنجش پیچیدگی و فراوانی عوامل تعریف شده و میتواند راهنمای موثری برای دستیابی به امتیازات شغلی و جلوگیری از خطاهای متداول باشد. این نرم افزار یک نرم افزار کاملا تخصصی بوده و انحصار طراحی آن صرفا در اختیار تیم استاندارد 34000 می باشد. با ارتقا و توسعه استاندارد 34000، نرم افزار نیز به روزرسانی شده و برای همه سازمان های مشتری به صورت رایگان اعمال می شود. انعطاف و چابکی در توسعه، یکپارچگی نتایج با فرآیندهای دیگر از جمله سیستم حقوق دستمزد و همچنین اتصال شاخص های عملکردی در هر شغل با نرم افزار مدیریت عملکرد از مزایای قابل توجه این نرم افزار می باشد.

  بیشتر
  • گریدینگ شخصی
  گریدینگ شخصی

  نحوه توجه به اهمیت و تاثیر تجربه و سوابق کارکنان، ارزش گذاری تحصیلات آنان و نیز سنجیدن توسعه فردی یکی از مهم ترین چالش ها در تعیین گرید شخصی برای منابع انسانی سازمان ها می باشد.  این چالش زمانی جدی تر میشود که کارکنان از تجربه، تحصیل و توسعه فردی متفاوتی برخوردار بوده و انتظار دارند که این تفاوت ها به صورت عادلانه   هم در  سیستم حقوق، مزایا و پاداش و هم در سیستم  ارتقا (مسیر شغلی) تاثیر گذار بوده  و تعیین کننده باشند . حال اگر تاثیر نتایج ارزیابی عملکرد را نیز به این موارد اضافه کنیم و ارتقا افقی کارکنان را منوط به امتیاز تجربه، تحصیلات، ارزیابی عملکرد و فعالیت های ویژه فرد در سازمان بدانیم، مطمنا باید به دنبال منطقی قوی و ابزاری دقیق برای محاسبات فوق باشیم تا به نتایج قابل اطمینانی دست پیدا کنیم. استاندارد ۳۴۰۰۰ در سیستم گریدینگ شخصی برای ارتقا افقی کارکنان و رتبه بندی آنها سیستمی مبتنی بر پنج عامل را ارائه داده و با تعیین نحوه محاسبه، ارتباط و امتیاز هر عامل، تاثیر آن را هم در رشد افقی کارکنان و هم در سیستم حقوق و مزایا تعیین کرده است.  پنج عامل شامل : تحصیلات، تجربیات، نتایج ارزیابی عملکرد، توسعه فردی و فعالیت های ویژه می باشد.  نرم افزار گریدینگ شخصی 34000  ابزاری دقیق و سریع برای پیاده سازی این امر بوده و بر با مبنا قرار دادن منطق استاندارد برای محاسبات و کاهش خطاهای محاسباتی نقش مهمی در پیشبرد اهداف منابع انسانی سازمان ها ایفا کرده است.  ساده و سریع بودن فرآیند ورود اطلاعات با سه روش از ویژگی های مهم طراحی نرم افزار بوده و در مجموع سهولت، دقت و سرعت اجرای پروژه و همچنین امکان به روزرسانی آنی گریدهای شخصی در پایان دوره های انتظار از مزایای مهم نرم افزار در پروژه های اجرا شده توسط متخصصین منابع انسانی عنوان شده است.  همچنین بر اساس تجاربی که در سازمانهای مختلف بدست آمده است، یکپارچگی این نرم افزار با نرم افزارهای گریدینگ شغلی، حقوق دستمزد و مدیریت عملکرد بر مبنای استاندارد 34000 به اثربخشی بیشتر فرآیندها منجر می شود .

  بیشتر